Szybki kontakt: 792-276-238 info@albatros-hurt.pl

Uwaga!
Z przyczyn technicznych w dniach 20.12.2017 - 5.01.2018 wysyłka bedzie realizowana w bardzo ograniczonym zakresie, możliwa będzie wysyłka tylko części produktów poniższych marek:
Atlantis, B&C, Bella, Canvas, Fruit of the Loom, Gildan, Halfar, James & Nicholson, Karlowsky, Myrtle Beach, Premier, Result, Russell, SOL'S, Spiro, Stedman, Tee Jays, Westford Mill.
Minimalna wartość zamówienia wyniesie 1.000zł netto.
 
 

Co sprawia nam radość

Na tej stronie prezentujemy najbardziej sympatyczne wiadomości jakie otrzymaliśmy prowadząc działalność. Wiadomości, które sprawiły nam ogromną radość :-))


Witam,

Pragnę serdecznie podziękować za Państwa ofertę koszulek dla dzieci.

Zamawiałam koszulki dla Przedszkolaków 5-latków - Grupy Smerfów. Przyszły szybko, super jakość i piękny kolor Azure Blue.

Pomyśleliśmy, że będzie to praktyczny i ładny prezent mikołajkowy dla dzieci z wyhaftowanym imieniem (haft komputerowy), obok innych drobiazgów - m.in odblasków.

Mój Smerf był tak zadowolony, że do samego wieczora - jak również kolejnego dnia od rana - nie rozstawał się ze smerfową koszulką.

Dzieci będą miały jednakowe koszulki na imprezy okolicznościowe-przedstawienia oraz zajęcia gimnastyczne.

szczerze polecam:

Koszulki dziecięce Fruit Of The Loom

Koszulki dziewczęce Girls Valueweight T

jakość 1

zadowolenie 100%

elastyczność wg potrzeb klienta 100%

cena - bardzo przystępna

przemiła obsługa

Dziękuję

Anna K.

Ps. Nie mogłam wkleić fotek na opinię - chciałam pokazać Państwu jak smerfastycznie wyszły koszulki z haftem imienia :-)

./images/P1010002.JPG

Od pani Marii - nauczycielki Szkoły Podstawowej w Godkowie dzieląc się zdjęciami z występów oraz bardzo miłymi słowami. Serdecznie dziękujemy za pamięć oraz bardzo sympatyczną wiadomość :)


(...) Szkolny zespół "Nutki" powstał w 2012 roku i działa w ramach zajęć pozalekcyjnych prowadzonych społecznie. Dzieci występują na uroczystościach szkolnych i imprezach w środowisku lokalnym, a także wyjeżdżają na przeglądy i konkursy wokalne.

Dużym wyzwaniem było przygotowanie strojów. A zaczęło się od uszycia kolorowych spódniczek, do których poszukiwaliśmy ładnych, dobrej jakości i, co ważne, niedrogich koszulek. I tak trafiliśmy na firmę ALBATROS {#smile} Kolory koszulek idealnie pasują do spódniczek i niesamowicie ucieszyły małe artystki. Dziewczynki zaczęły same wybierać kolory i w końcu spodobały im się wszystkie!!! Już 2 razy składałam zamówienie i jestem bardzo zadowolona ze wpółpracy z Waszą firmą.

Z serdecznymi podziękowaniami - Maria Borowa,

nauczycielka Szkoły Podstawowej w Godkowie


Od pana Adama Marciniaka,
właściciela firmy p r o d u k c j a imprez. Nie sposób opisać ile radości wraz z nią otrzymaliśmy :-)

Witam Serdecznie,
(...) :-) Muszę przyznać, że w ciągu mojego kilkuletniego doświadczenia w organizacji eventów, a w związku z tym również z zakupami przez internet, nie spotkałem się jeszcze z tak miłą, uprzejmą i profesjonalną obsługą jak w przypadku tego zamówienia:
1.) koszulki są bardzo dobrej jakości i w naprawdę przystępnej cenie,
2.) zamówienie dotarło do mnie z samego rana przed godziną 9-tą, tak jak prosiłem chociaż złożyłem je już po południu dnia poprzedniego i mało prawdopodobne było że dotrą na południe dnia następnego, a otrzymałem je tak jak już wspomniałem z samego rana!
3.) dzwoniłem do pana kilkakrotnie osobiście z różnymi pytaniami i prośbami i moi współpracownicy również, za każdym razem uzyskiwaliśmy rzetelne informacje, szybko i konkretnie, bez zniecierpliwienia z pana strony i bez opóźnień.
Jestem pod wielkim wrażeniem tej obsługi i może być pan pewien, że w przyszłości w razie potrzeby zamówienia koszulek, odezwę się do Państwa i będę polecać Was innym.
ps. chyba pierwszy raz w moim życiu w tak otwarty sposób wyrażam swoje zadowolenie z wykonanej usługi i mam nadzieję, że nie ostatni. Oby inny pracowali w tak rzetelny i sympatyczny sposób jak Wasza firma :-) Dziękuję raz jeszcze za 100% profesjonalną obsługę i
Serdecznie Pozdrawiam,
Adam Marciniak
p r o d u k c j a imprez
tel. 694.299.899
www.produkcjaimprez.pl

Od pani Doroty Ćwiklińskiej ze Szkoły Podstawowej nr. 3 w Obornikach (www.sp3-oborniki.pl)


Drogi Panie Patryku...

Dla takiej radości jaką zobaczylam dzisiaj na twarzach moich uczniów, kiedy wybierali swoje rozmiary i kolory pośród dostarczonych przez Pana koszulek - warto pracować !!!

Stanęły przede mną takie "tęczowe" dzieciaki i w mojej bibliotece zajaśniało ...

Bardzo Panu dziękujemy !!!KissSmileWink

Nasze występy odbędą sie 21 czerwca. Wybiorę zdjęcia z występu i prześlę Panu.

(...). Po raz pierwszy spotykam sie z takim gestem...

Bardzo, bardzo dziękuję.

(...)

Gdyby zechciał Pan kiedyś [w wolnym czasie] zajrzeć do naszej szkoły wirtualnie to oto adres www.sp3-oborniki.pl

Komentarze

Nikt nie dodał jeszcze opinii, podziel się swoją opinią z innymi.

Nowa wiadomość